[:tr]

Website & Sosyal Medya Yönetimi

``Web Sitesi bir firmanın dijital kartvizitidir.``

Food Agency konseptinize ve kurumsal kimliğinize uygun, online ortamda sizi en iyi temsil edecek doğru web sitesini oluşturmaktadır. Unutmayın ki doğru tasarlanmış bir web sitesi hem prestij açısından hem de müşteri artışı açısından firmanız için en önemli kriterlerden birisidir.

Sosyal Medyada doğru kitleye doğru paylaşımlar sağlayan uzman ekibimiz ile farkınızı ortaya çıkarıyoruz. Dijital dünyadaki popülerliğinizi, marka bilinirliğinizi ve kalıcılığınızı arttırmaktayız.

Müşteri akışının “tavsiye” üzerinden şekillendiği sektörde “dijital öneri” çağına inanıyoruz. İşinize verdiğiniz emek sosyal medya vitrinlerinizde en iyi şekilde gösterilsin istiyoruz. Reklamınıza maruz kalan değil, reklamınızı yapacak kitleler oluşturuyoruz.

İzmirdeYemek.com Sosyal Medya Yönetimi

Evet evet yanlış okumadınız. Binlerce internet kullanıcısı artık karnı acıkınca bile sosyal medyaya göz atıyor. Peki firmanız sosyal medyada yerini aldı mı? Başarılı bir biçimde yönetiliyor mu? Paylaşımlarınız takipçi çekmeye uygun mu? Cevabınız HAYIR ise arayın görüşelim…