Sosyal Medya partnerlerimiz aracılığı ile sponsorlu gönderi paylaşımları sağlanmaktadır. Markanızın, potansiyel müşterilerinize doğru kanallardan ulaşımı Food Agency tarafından iş ortaklığı şeklinde sürdürülmektedir.

SOSYAL MEDYA PARTNERLERİMİZ

İşbirlikteliğimiz aracılığıyla Ankaradayemek.com sitesinde detaylı inceleme ve mekanlar arasına işletmenizi ekleme talebini sağlıyoruz. Firma websitenize link gönderimi ve Google Puanlama sistemine dahil olabiliyorsunuz.

Instagram.com/ankarada_yemek hesabında sponsorlu paylaşım hizmeti sağlıyoruz. Ankaralı organik takipçiye sahip olan hesap ilgi alanları yemek ve gezmek olan ciddi bir kitleye sahiptir.

Bazıları için sadece insani bir ihtiyaçken, bazıları yemeyi de yapmayı da sanat haline dönüştürürler. Yemek yapmayı sanat haline dönüştürenlerin geniş kitlelere duyurulması ve her koşulda işletmelere fayda sağlanması amaçlanmaktadır. Türkiye ve yurt dışından organik takipçiye sahip olan hesap, ilgi alanları yemek ve gezmek olan ciddi bir kitleye sahiptir.

Keyifle işleteceğiniz ve müşterilerinizin keyfine keyif katacak, hayranlık uyandıran mekanlar için profesyonel ekiplerimiz ile Anahtar teslim olarak tüm restoran, kafe ve yeme içme sektöründe var olmasını istediğiniz tüm projelerinizde yanınızdayız. Mekanlarınızın estetik yönünün çözümlerinin yanı sıra arka planda mutfak tasarımları, kurulumları ve A’dan Z’ye tüm oluşumları içinde profesyonel ekiplerimiz ile sizin hizmetinizdeyiz.

İnsanların kafasında hep soru işareti olan Nerede Ne yenir? Hangi Mekan Hangi yemeğiyle Meşhur? sorularına doğru cevap bulmalarına yardımcı olan yemek AŞK’ı ile dolu bir sayfa.
Firmanızın doğru bir paylaşım ve anlatımla geniş kitlelere ulaşması,müşteri portföyünüzün geliştirilmesi ve mevcut müşterinizin de geliş sıklığını arttırmayı hedef edinmektedir.
Hedef kitlesi yemek ve seyahat aşıkları olan Ankara başta olmak üzere Türkiye geneli organik takipçiye sahip bir hesaptır.